HAKKIMIZDA

ORELTEK,

Başta otomotiv elektroniği olmak üzere, akıllı tarım, endüstriyel elektronik, kontrol sistemleri, nesnelerin interneti(IoT) ve çeşitli yazılım teknolojileri ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacı ile kurulmuştur.

Elektronik kontrol alanında, gerek son kullanıcı, gerek araştırma geliştirme amaçlı pek çok alanda, esnek, güvenilir ve doğru ürünlere ihtiyaç bulunmaktadır. Bunlar taşıt gövde kontrol, hidrolik sistem kontrol, elektrikli araç motor kontrol ve sürüş destek sistemleri, endüstriyel kontrol kartları, kablosuz sistemler, IPTV vb. gibi çeşitli seviyelerde olmaktadır. Şirketimiz çalışanları bu alanlardaki geçmiş tecrübeleri ile bu alandaki ihtiyaçların tamamında beklentileri karşılamak üzere projeler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ: Elektronik ve Yazılım alanındaki ihtiyaçlara yönelik üretilen çözümlerin öncelikle doğru, güvenilir, dayanıklı, çevreci, rekabetçi, katma değeri yüksek ve olabildiğince yerli imkânlar dahilinde,  en az kritik malzeme kullanarak gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ: Ülke geleceğinde önemli bir kuruluş haline gelmek ve gelecek 10 yıl içerisinde alanında dünya markası olmak.